top of page

Fuar Standı

Mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz, karşılıklı görüşmelerin gerçekleştirilmesi, fuar stant tasarımlarını yapılması, üretimin sağlanması ve kurulumun yapılması gibi her aşamada yanınızda olacaktır. Bu ekip, aşamalı bir şekilde tasarım, üretim, uygulama ve kurulum süreçlerini yürütür. Bu süreçlerin her birinde yaratıcılığı her zaman ön planda tutarak, gerek malzeme seçiminde gerek fiziksel oluşumda optimal analizler ve çözümler gerçekleştirilir.

3D tasarımlar ve sunumlar ile son haline ulaştırılan stant tasarımları tamamlandığı noktada üretime birebir olarak alınır ve her ayrıntısı tasarlandığı şekilde hazır hale getirilir. Tasarımdan başlayarak üretime kadar ve buradan uygulamaya kadar geçen süreçte kurumsal markanız için doğru platformun elde edilmesi ve fuar standında hedef kitlenize uygun bir sonuç alabilmeniz nihai hedeflerimizdir.

Fuar HostesiHostes AjansıFuar StandıFuar CateringKarşılama ve Servis HostesiServis HostesiFuar Stant KiralamaTadım HostesiTanıtım HostesiStand HostesiPromosyon EkipleriAlmanya Fuar HostesiFuar Tercümanıİngilizce Arapça Fuar TercümanıRusça İngilizce Fuar Tercümanı

bottom of page