top of page

Satış Destek - Merch  
Tanıtım ve Tadım Hostesleri, Promogirls

GLOBUS Ajans, Merchandising ve Satış Destek Hizmetleri kapsamında şirketlerin yaratıcı vizyonlarını uygulamasına yardımcı olarak, seçkin markalara direkt marketing kavramı içinde yer alan "promosyonel pazarlama, pazarlama etkinlikleri ve satış noktasında pazarlama" hizmetleri sağlamaktadır. İstanbul merkezli genel müdürlüğümüz ve bölge irtibat noktalarımız ile yurt çapında farklı sektörlerden birçok  müşteriye hizmet veriyoruz. Markanızda bir fark yaratmak ve ürününüzün hedef kitleleriyle güçlü bağlantılar kurmasını sağlamak için tüm birikimimizi ortaya koyuyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Satış Destek

Full-time, Part-time veya dönemsel satış destek ekiplerinin kurulması, ürün kontrolleri, tanzim teşhir çalışmaları, raf payı, penetrasyon, satış takibi ve raporlamaları.

Saha Aktiviteleri

Satış noktası aktiviteleri, numune ürün dağıtımı, tadımlık sunum çalışmaları, bilgilendirme aktiviteleri, satış tanıtım destek çalışmaları, anket çalışmaları, road show, lansman & relansman, açılışlar.

mr1.jpg

Eğitim &

 

Depolama

 Merchandising eğitimi, ürün ve firma eğitimi, aktiviteye yönelik eğitim, satış eğitimi. Tüm promosyon ve aktivitelerde kullanılan ya da kullanılacak malzemelerin depoda muhafazası.

bottom of page